Motoburghiu de pamant Rotakt mtbg250/805 + kit burghiu 100 mm si 200 mm si cuplaj elastic
Rotakt
1.323,00 Lei
In stoc
Durata de livrare: 1-3 zile
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: ROT-029590 Ai nevoie de ajutor? 0773349925
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Motoburghiul Rotakt MTBG250/805, 2.2 CP, 2 timpi, benzina este un motoburghiu  sau foreza de pamant produs ideal pentru plantarea pomilor, ridicarea unui gard (gropile pentru stalpi se pot face cu motoburghiul) si alte activitati ce presupun gropi in pamant cu diametrul de max 250 mm si adancime de maxim 800 mm.
Motoburghiul Rotakt MTBG250/805 este dotat cu un cuplaj elastic si un burghiu pentru pamant de 100 mm si 200 mm.
SPECIFICATII:
Caracteristici motoburghie
Capacitate cilindrica  52 cmc
Capacitate maxima de gaurire           250 mm
Capacitate recomandata de gaurire   200 mm
Capacitate rezervor  1.2 L
Combustibil  Amestec benzina cu ulei, Raport 25:1 (1 L de benzina la 40 ml ulei de amestec)
Cuplu maxim  2.34 Nm